(Facebook) Co mohu od hry čekat? Můžete, pls, vyspecifikovat některé drobnosti? Většina věcí je zřejmá, ale fakt mi není jasné, co je cílem hry, na jaký typ hráčů je zaměřená, co mě na ní bude bavit.
V tuto chvíli mi to přijde jako pískoviště, kde si v podstatě mohu stvořit cokoliv a pak budu trávit víkend v domě. Ale bude to nabité na celý víkend?
Hra stojí v zásadě na dvou pilířích - prvním z nich je interakce pestré škály Obyvatel, která bude výrazně podpořena páteční večerní dílnou před samotnou hrou - zde budou dotvořeny vztahy a příběhy postav, jejich hierarchie v Domě, doplněny exkluzivní informace a podobně. Druhým pilířem je příběh, který se odehraje právě tento víkend, živený vnějšími vstupy i ozvěnou minulosti - netřeba se tedy bát, že by nebylo co řešit či jak se posouvat kupředu.
Cílem hry je bavit sebe i ostatní, ztvárnit neobvyklou postavu a možná vyřešit problém, se kterým se Obvyvatelé setkají. Žádné hlubší cíle hra nemá.
Vlastně máš pravdu, je to takové pískoviště pro ty, kteří chtějí pustit svou fantazii na špacír, stvořit si zajímavou postavu a rozehrát její příběh s ostatními. A možná na pískoviště přijde i nějaký ten pitbul ;-)
A pokud v tom nenalézáš to, co tě bude bavit, pak je to asi hra pro někoho jiného ;-)


A co se týče nabitosti na celý víkend:
Páteční večer strávíme slibovanou dílnou. Samotná hra začne v průběhu páteční noci (před půlnocí) a v průběhu sobotní noci (po půlnoci, spíš k ránu) skončí a na těch cca 28 - 30 hodin to nabité bude :-)

(Pošta) Jak to bude s jídlem?
Na 90% bude jidlo soucasti cele svandy (jednoduche, nejake ty spagety,
rizoto apod.), upresnime vcas. Kazdopadne pitna voda, kava, caj a nejake susenky budou urcite.